ΣΑΒΒΑΤΟ 16  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 Ώρα : 5μμ

3ώρο Σεμινάριο Οριεντάλ Αυτοτελούς Χορογραφίας Αυτοτελούς Χορογραφίας Αυθεντικού Σύγχρονου Ανατολίτικου Χορού με τη Μέθοδο GADALA

Τραγούδι: Greek Version <<Νίκος Βέρτης - Πες το μου ξανά>> Arabic Version <<Ayman Zbib - Bahemak Wallah>>
Διαγωνισμός με 2 δωρεάν συμμετοχές που λήγει  ΔΕΥΤΕΡΑ  11   Φεβρουαρίου   2019!

Το Εξειδικευμένο Κέντρο Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού - GADALA, που λειτουργεί πλέον ως Πιστοποιημένο Εκπαιδευτικό & Εξεταστικό Κέντρο ανταποκρινόμενο στη συνεχώς αυξανόμενη ζήτηση του κοινού για την εκμάθηση του αυθεντικού ανατολίτικου χορού και με στόχο την πλήρη και ουσιαστική εφαρμογή των τεχνικών της Μεθόδου GADALA σε μια αυτοτελή χορογραφία, ανακοινώνει την επανάληψη του επιτυχημένου 3ωρου σεμιναρίου με τίτλο «ΜΕΘΟΔΟΣ GADALA: Η ΕΠΙΡΡΟΗ ΤΗΣ ΑΡΑΒΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΟΡΟ».

Σαββάτο 16  Φεβρουαρίου 2019

Ώρα έναρξης: 17:00

GREEK VERSION  :  ‘Πες το μου ξανά’ | Νίκος Βέρτης

ARABIC VERSION  :  "Bahemak Wallah" | Ayman Zbib

Το σεμινάριο, συνολικής διάρκειας 3 ωρών, θα πραγματοποιηθεί το Σαββάτο, στις 16 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 17:00, στις εγκαταστάσεις του Εξειδικευμένου Κέντρου Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALA (Υψηλάντου & Καποδιστρίου 35, Γαλάτσι), με εισηγήτρια την ελληνοαιγύπτια χορογράφο – χοροδιδάσκαλο,  πιστοποιημένη εκπαιδεύτρια ενηλίκων, Διευθύντρια Χορού του Τομέα Πολυεθνικών Χορών του Ομίλου για την UNESCO Πειραιώς & Νήσων, ιδρύτρια του Εξειδικευμένου Κέντρου Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALA κα Φωτεινή Gadala.

----*----

Κόστος έκαστου σεμιναρίου* : 30€ (αρχικής τιμής 35€)

******Για όλους τους ενδιαφερόμενους οι οποίοι επιθυμούν να επαναλάβουν το εξειδικευμένο 3ωρο σεμινάριο η τιμή ορίζεται στα 15€

Στην τέλος του σεμιναρίου οι συμμετέχοντες θα παραλάβουν:

Βεβαίωση Παρακολούθησης

Cd με την μουσική της χορογραφίας

Αναλυτικές σημειώσεις της χορογραφίας

Για να πάρετε μέρος στον διαγωνισμό για τις 2 δωρεάν συμμετοχές, ακολουθήστε τις οδηγίες που βρίσκονται κάτω από την αφίσα του σεμιναρίου στην official σελίδα μας στο    FACEBOOK.

Ο διαγωνισμός λήγει στις 21:00 την Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου 2019!

Οι δηλώσεις συμμετοχών ξεκινούν από την επομένη μέρα της κλήρωσης με σειρά προτεραιότητας έως την κάλυψη των διαθέσιμων θέσεων που είναι περιορισμένες για την διασφάλιση της ποιοτικής διδασκαλίας του σεμιναρίου.

Σας παροτρύνουμε να κατοχυρώσετε άμεσα την συμμετοχή σας λόγω αυξημένης ζήτησης του κοινού προς τα εξειδικευμένα σεμινάρια αυτοτελών χορογραφιών με τη Μέθοδο GADALA μέχρι τη Παρασκευή 15/02/2019.

Για όλους τους ενδιαφερόμενους οι οποίοι επιθυμούν να επαναλάβουν το εξειδικευμένο 3ωρο σεμινάριο παρέχεται έκπτωση 50% επί του αρχικού κόστους.

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο χώρο μας, οποιαδήποτε στιγμή επιλέξετε να διδαχθείτε ποιοτικά δίπλα μας τις τεχνικές του παραδοσιακού ανατολίτικου χορού.

Η εγγραφή σας κατοχυρώνεται με την καταβολή του ποσού είτε στη γραμματεία της σχολής είτε με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Διδαχτείτε ποϊοτικά δίπλα μας…

...τις τεχνικές του παραδοσιακού ανατολίτικου χορού!

Για να ενημερωθείτε σχετικά με το πρόγραμμα σπουδών ακολουθείστε το link :

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ.

Για πληροφορίες σχετικά με το εξειδικευμένο σεμινάριο χορογραφίας ανατολίτικου χορού μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας καθημερινά με την γραμματεία του κέντρου μας από τις 17:00 έως 21:00 και κάθε Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή από τις 10:00 έως 13:00 στο τηλέφωνο 210 32 11 008.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία!..

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε στο νέο ιδιόκτητο χώρο μαςστις εγκαταστάσεις του Ε.Κ.Δ.Α.Χ. GADALA (Υψηλάντου & Καποδιστρίου 35, Γαλάτσι) οποιαδήποτε στιγμή επιλέξετε να διδαχθείτε ποιοτικά δίπλα μας τις τεχνικές του παραδοσιακού ανατολίτικου χορού!

Ευχαριστούμε θερμά το χορηγό μας :