ΚΥΡΙΑΚΗ  15  ΙΑΝΟΥΑΡIOY  2023 Ώρα : 11π.μ.  / 5μ.μ.

3ώρο Σεμινάριο Αυτοτελούς Χορογραφίας Σύγχρονου Ανατολίτικου Χορού σε "Tarab" από τη Μέθοδο GADALA

Διαγωνισμός με 1 δωρεάν συμμετοχή που λήγει ΔΕΥΤΕΡΑ 09 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023‪‎!

Το Εξειδικευμένο Κέντρο Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού - GADALA, που λειτουργεί πλέον ως Πιστοποιημένο Εκπαιδευτικό & Εξεταστικό Κέντρο ανταποκρινόμενο στη συνεχώς αυξανόμενη ζήτηση του κοινού για την εκμάθηση του αυθεντικού ανατολίτικου χορού και με στόχο την πλήρη και ουσιαστική εφαρμογή των τεχνικών της Μεθόδου GADALA σε μια αυτοτελή χορογραφία, ανακοινώνει την διεξαγωγή του νέου 3ωρου σεμιναρίου με τίτλο « ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΤΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ ΣΕ "TARAB" - ORIENTAL DANCING ON TARAB».

Κυριακή   15  Ιανουαρίου  2023

Ώρα έναρξης: 11:00 /17:00

ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ "TARAB"  - DANCING ON TARAB*

ΜΟΥΣΙΚΗ - ΤΡΑΓΟΥΔΙ  * : ΜΑDAH AL AMAR - του γνωστού αιγυπτιου τραγουδιστή ABDEL HALIM HAFEZ *

(TARAB: Περιγράφεται ως η ΕΝΤΟΝΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΦΟΡΤΙΣΗ ή ΕΚΣΤΑΣΗ που προκαλείτε απο το άκουσμα μιάς μουσικής, ενός τραγουδιού... )

***προεραιτικά θα γίνει και χρήση πέπλου κατά την διάρκεια της εισήγησης

Το σεμινάριο, συνολικής διάρκειας 3 ωρών, θα πραγματοποιηθεί θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά και δια-ζώσης (υπο προυποθέσεις)* την Κυριακή, στις 15 Ιανουαρίου 2023, ώρα 11:00 και ώρα 17:00, στις εγκαταστάσεις του Εξειδικευμένου Κέντρου Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALA (Υψηλάντου & Καποδιστρίου 35, Γαλάτσι), με εισηγήτρια την ελληνοαιγύπτια χορογράφο – χοροδιδάσκαλο,  πιστοποιημένη εκπαιδεύτρια ενηλίκων, Διευθύντρια Χορού του Τομέα Πολυεθνικών Χορών του Ομίλου για την UNESCO Πειραιώς & Νήσων, ιδρύτρια του Εξειδικευμένου Κέντρου Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALA, κα Φωτεινή Gadala.

ΚΟΣΤΟΣ ΕΚΑΣΤΟΥ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

35€ *   50€
για σπουδαστές ή απόφοιτους του Ε.Κ.Δ.Α.Χ. GADALA   για εξωτερικούς

*Για όλους τους ενδιαφερόμενους οι οποίοι επιθυμούν να επαναλάβουν το εξειδικευμένο 3ωρο σεμινάριο η τιμή ορίζεται στα 17€

Στην τέλος του σεμιναρίου οι συμμετέχοντες θα παραλάβουν:

Βεβαίωση Παρακολούθησης

Cd με την μουσική της χορογραφίας

Αναλυτικές σημειώσεις της χορογραφίας

Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους υποψηφίους ενδιαφερομένους για την Επαγγελματική Χορευτική Ομάδα GADALA, ότι οι καλύτεροι στην εκτέλεση της χορογραφίας από κάθε τμήμα μετά από οντισιόν που θα ακολουθήσει θα εκπαιδεύονται για την προετοιμασία τους, και την μετέπειτα ενεργό συμμετοχή τους στην Επαγγελματική Χορευτική Ομάδα GADALA.

Για να πάρετε μέρος στον διαγωνισμό για την 1 δωρεάν συμμετοχή, ακολουθήστε τις οδηγίες που βρίσκονται κάτω από την αφίσα του σεμιναρίου στην official σελίδα μας στο    FACEBOOK.

Ο διαγωνισμός λήγει στις 21:00 την Δευτέρα 09 Ιανουαρίου 2023!

⚠⚠⚠ ****Επίσκεψη στο χώρο μας αυστηρά κατόπιν ραντεβού

Οι δηλώσεις συμμετοχών ξεκινούν από την επομένη μέρα της κλήρωσης με σειρά προτεραιότητας έως την κάλυψη των διαθέσιμων θέσεων που είναι περιορισμένες για την διασφάλιση της ποιοτικής διδασκαλίας του σεμιναρίου.

Σας παραθέτουμε τα Link και τους κωδικούς για να γραφτείτε ηλεκτρονικά στην εκπαιδευτική μας πλατφόρμα:

ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ ΩΡΑ:  11:05 – 13:55
Παρακαλούμε συνδεθείτε ακολουθώντας το παρακάτω Link και δηλώσετε ηλεκτρονικά την συμμετοχή σας στο σύστημα έως 24 ώρες νωρίτερα από την ώρα του σεμιναρίου.

Passcode: 072819

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ  ΤΜΗΜΑ ΩΡΑ:  17:05 – 19:55
Παρακαλούμε συνδεθείτε ακολουθώντας το παρακάτω Link και δηλώσετε ηλεκτρονικά την συμμετοχή σας στο σύστημα   έως 24 ώρες νωρίτερα από την ώρα του σεμιναρίου.

Passcode: 403682

Σας παροτρύνουμε να κατοχυρώσετε άμεσα την συμμετοχή σας λόγω αυξημένης ζήτησης του κοινού προς τα εξειδικευμένα σεμινάρια αυτοτελών χορογραφιών με τη Μέθοδο GADALA μέχρι τη Παρασκευή 13/01/2023.

Για όλους τους ενδιαφερόμενους οι οποίοι επιθυμούν να επαναλάβουν το εξειδικευμένο 3ωρο σεμινάριο παρέχεται έκπτωση 50% επί του αρχικού κόστους.

* Παρακαλούνται όλοι οι συμμετέχοντες του εν λόγω σεμιναρίου να έχουν φροντίσει να προμηθευτούν εγκαίρως ή να έχουν μαζί τα δικά τους πέπλα, προαιρετικά θα γίνει και χρήση πέπλου κατά την διάρκεια του σεμιναρίου.

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο χώρο μας, οποιαδήποτε στιγμή επιλέξετε να διδαχθείτε ποιοτικά δίπλα μας τις τεχνικές του παραδοσιακού ανατολίτικου χορού.

⚠⚠⚠ ****Επίσκεψη στο χώρο μας αυστηρά κατόπιν ραντεβού

Η εγγραφή* σας κατοχυρώνεται με την καταβολή του ποσού είτε στην γραμματεία της σχολής είτε με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό:

Τράπεζα     : Πειραιώς
Αριθμός Λογαριασμού : 6733 – 144640 – 917
IBAN :  GR24 0171 7330 0067 3314 4640 917
Δικαιούχος : ΓΚΑΝΤΑΛΛΑ  ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΡΟΣΟΧΗ:
1.Στην κατάθεση σας να αναγράφεται το πλήρες όνομα του καταθέτη και να αποστείλετε το αντίγραφο για την επιβεβαίωση της κατάθεσης
2.Σε περίπτωση που κάνετε μεταφορά χρημάτων από άλλη τράπεζα επιβαρύνεστε εξ ολοκλήρου τις χρεώσεις μεταφοράς του εμβάσματος προς τις συνεργαζόμενες σε εμάς τράπεζες.
3.*Η εγγραφή σας συνεπάγεται και την αποδοχή των προϋποθέσεων εισαγωγής, συμμετοχής και φοίτησης στο Πρόγραμμα Σπουδών του E.K.E.Π. GADALA που αναγράφονται στην επίσημη ιστοσελίδα μας.

Διδαχτείτε ποϊοτικά δίπλα μας…

...τις τεχνικές του παραδοσιακού ανατολίτικου χορού!

Για να ενημερωθείτε σχετικά με το πρόγραμμα σπουδών ακολουθείστε το link :

Για πληροφορίες σχετικά με το εξειδικευμένο σεμινάριο χορογραφίας ανατολίτικου χορού μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας καθημερινά με την γραμματεία του κέντρου μας από τις 17:00 έως 21:00 και κάθε Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή από τις 10:00 έως 13:00 στο τηλέφωνο 210 32 11 008.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία!..

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε στο νέο ιδιόκτητο χώρο μαςστις εγκαταστάσεις του Ε.Κ.Δ.Α.Χ. GADALA (Υψηλάντου & Καποδιστρίου 35, Γαλάτσι) οποιαδήποτε στιγμή επιλέξετε να διδαχθείτε ποιοτικά δίπλα μας τις τεχνικές του παραδοσιακού ανατολίτικου χορού!